Соколов Олександр Володимирович

Соколов Олександр Володимирович
Читати про політика

Досьє

10.07.2001 – 27.06.2006 – курсант Інституту підготовки слідчих кадрів для СБУ при Національній юридичній академії України імені Ярослава Мудрого.

27.06.2006 – 12.10.2010 – СБУ в Харківській області.

20.12.2010 – 01.11.2011 – ДПА України (Запорізька обл.)

01.11.2011 – 27.03.2012 – ДПС України (Харківської обл.)

27.03.2012 – 18.04.2014 – МВС України.

15.08.2014 – 17.01.2020 – СБУ в Харківській області.

З січня 2020 року – Заступник Директора Державного бюро розслідувань.

17 березня – 22 вересня 2020 року – В.о. Директора Державного бюро розслідувань.

Освіта

У 2019 році отримав ступінь кандидата юридичних наук за спеціальністю кримінальний процес та криміналістика; судова експертиза; оперативно-розшукова діяльність.

Новини

Рівень відповідальності