Онищук Світлана Василівна

Після початку повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, моніторинг виконання обіцянок тимчасово зупинено
Онищук Світлана Василівна
  • Голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації
Читати про політика

Досьє

Народилась 7 січня 1984 року, Івано-Франківська область, Снятинський район, селище Заболотів.

У 2002-2006 році – працювала на посаді юридичного консультанта приватної агрофірми «Кобзар».

У 2006-2012 році – викладач кафедри економіко-правових дисциплін; доцент кафедри цивільного права Прикарпатського юридичного інституту Львівського державного університету внутрішніх справ.

У 2012 році – радник патронатної служби голови Коломийської районної державної адміністрації Івано-Франківської області. Пізніше працювала на посаді начальника відділу аналітичного забезпечення та взаємодії з громадськістю і ЗМІ управління організаційної та кадрової роботи Національного агентства України з питань державної служби, м. Київ.

У 2012-2014 році – доцент кафедри державного управління та місцевого самоврядування Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу (за сумісництвом).

У 2012-2015 році – начальник управління державної служби Головного управління державної служби України в Івано-Франківській області.

У 2015-2019 році – начальник Міжрегіонального управління Національного агентства з питань державної служби в Чернівецькій, Івано-Франківській та Тернопільській областях, м. Івано-Франківськ. В той же період професор кафедри публічного управління та адміністрування Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу.

У 2019-2021 році – обіймала посаду заступника голови Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

З 8 липня 2021 року – голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації.

Освіта

У 2004 році – закінчила Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника,  економіка і підприємництво, бухгалтер-економіст.

У 2005 році – закінчила Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, за спеціальністю правознавство, юрист, викладач права.

У 2015 році – здобула науковий ступінь доктора наук з державного управління.

Новини

Підсумки 2021 року: як голови обладміністрацій виконували обіцянки

Хто з голів обласних адміністрацій виконав найбільше обіцянок у 2021 році, а хто не виконав жодної й чому, розібралося Слово і діло.

Рівень відповідальності (%)
Кількість обіцянок (шт.)
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал