Мартинюк Леонтій Святославович

Мартинюк Леонтій Святославович
Читати про політика

Досьє

Народився у місті Львів.

Менеджер з реклами ТОВ "Сфера сім".

31.10.2010 р. - 23.11.2012 р. - депутат Львівської обласної ради.

12.12.2012 р. - 20.10.2014 р. - народний депутат Верховної  Ради України VII скликання.

Заступник голови Всеукраїнського об’єднання "Свобода".

Член політичної партії Всеукраїнське об’єднання "Свобода".

Освіта

Освіта вища. 

Новини

Прихована сторона: перша двадцятка виборчого списку «Свободи»

«Слово і Діло» розпочинає цикл інфографік щодо прохідної частини списків політичних партій, які йдуть на вибори до Верховної Ради

Рівень відповідальності (%)
Кількість обіцянок (шт.)
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал