Федун Олексій Леонідович

Федун Олексій Леонідович
Читати про політика

Досьє

По травень 2004 року - ЗАТ "Міжнародний медіа-центр СТБ",  президент.

Від 25 травня 2006року по 5 червня 2008 року, був членом партії "Наша Україна."

Від 25 травня 2006року по 23 листопада 2007 року, народний депутат ВР  України V скликання (блок "НУНС").

Від 25 травня 2006року по 5 червня 2008 року, був членом фракції "Наша Україна".

Від 5 червня 2008року – був членом Партії регіонів у ВР України.

Від 18 липня 2006року  до 23 листопада 2007 року – був заступником голови Комітету ВР України по питаннях свободи слова та інформації.

11.2007 - 12.2012 роки -  народний депутат України 6-го скликання от НУНС.

06.2008 - 12.2012 роки - Член депутатської фракції Партії регіонів.

Освіта

Отримав вищу освіту.

Новини

Рівень відповідальності (%)
Кількість обіцянок (шт.)
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал