Федорчук Ярослав Петрович

Федорчук Ярослав Петрович
Читати про політика

Досьє

Народився: Волинська  область, Луцький район, с. Несвіч.

Працював на посадах моториста, слюсаря, виконроба, головного механіка, головного інженера на нафтопромислах в Івано-Франківській області. Був на  посаді першого секретаря ОК ЛКСМУ, першого секретаря Долинського РК КПУ та Івано-Франківського МК КПУ.

З 1993 по 1995 роки -  працював завідуючим у відділі з питань кооперованого постачання та ринку продукції виробничо-технічного призначення  кабінету міністрів України.

Від 1995 по 1996 роки – на посаді завідуючого відділом з питань кооперації  кабінету міністрів України.

З 1999 по 2002 роки – на посаді керівника секретаріату фракції "Батьківщина".

З 14.05.2002 по 25.05.2006 року - народний депутат ВР України четвертого та п’ятого скликань від фракції БЮТ.

З 2002 по 2005 роки – був на посаді керівника секретаріату БЮТ та  апарату ВР України.

З липня 2005 року -  був членом фракції БЮТ. 

З 06.10.2005 по 25.05.2006 року – членство у Комітеті ВР України з питань Регламенту, організації роботи та депутатської етики у ВР України.

З листопада 2007 року - заступник голови фракції БЮТ.

З 26.12.2007 року – член комітету ВР України з питань культури і духовності, а також голова підкомітету (питання благодійної діяльності і фінансування культури).  

З 23 листопада 2007 року – народний депутат ВР України шостого, сьомого скликань від фракції БЮТ.

Освіта

Отримав диплом із спеціальності «інженер-механік» у Львівському політехнічному  інституті, а також закінчив аспірантуру (Академія суспільних наук при ЦК КПРС) у Москві.

Новини

Рівень відповідальності (%)
Кількість обіцянок (шт.)
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал