Федорченко Віктор Михайлович

Після початку повномасштабної війни, яку розв’язала рф проти України, моніторинг виконання обіцянок тимчасово зупинено
Федорченко Віктор Михайлович
  • Голова Сумської обласної ради
Читати про політика

Досьє

Народився 19 жовтня 1948 року в селі Ільок-Кошари, Бєлгородської області, Російська Федерація.

З 1969 року по вересень 1974 року працював у системі профтехосвіти майстром виробничого навчання, завідувачем майстерні.

З вересня 1985 року - заступник начальника Сумського обласного управління побутового обслуговування населення Міністерства побутового обслуговування населення Української РСР.

У лютому 1990 року заснував ТОВ "Будівельна виробничо-комерційна компанія "Побутсервіс", генеральним директором якого був до грудня 2009. У грудні 2009 року на основі "Побутсервіс" була створена ТОВ "Будівельна виробничо-комерційна компанія "Федорченко" (ТОВ "БВК компанія "Федорченко").

З грудня 2009 по 2020 рік - забудовник, генеральний директор ТОВ "Будівельна виробничо-комерційна компанія "Федорченко" в місті Суми.

У жовтні 2020 обраний депутатом Сумської обласної ради від партії "Слуга народу".

З 3 грудня 2020 року - голова Сумської обласної ради.

Освіта

У 1965-1969 роках навчався в Сумському машинобудівному технікумі, здобув диплом за спеціальністю "технік-механік хімічного машинобудування".

У 1976 році закінчив заочно будівельний факультет Харківського будівельного інституту за спеціальністю "інженер-будівельник промислового та цивільного будівництва".

Новини

Рівень відповідальності (%)
Кількість обіцянок (шт.)
АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО
Підпишіться на наш канал