Аржевітін Станіслав Михайлович

Аржевітін Станіслав Михайлович
Читати про політика

Досьє

Народився в селій Колочава.

1982 - 1991 рр. - Будбанк СРСР - заступник помічника начальника фінансової служби;

1991 - 2004 рр. -  Акціонерний банк "АЖІО" - голова правління;

З 2005 р. - Українське козацтво - секретар Ради.

2005 - 2006 рр. - заступник Міністра України з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильскої катастрофи;

25.05.2006 р.  - 15.06.2007 р. - Народний депутат V-го скликання;

23.12.2007 р. - 12.12.2012 р. - Народний депутат VI-го скликання;

2007 - 2011 рр. -  Комітет з питань фінансів і банківської діяльності - перший заступник голови;

03.03. 2011 р. - 06.12.2012 р. - член Комітету з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики.

Голова ради Асоціації українських банків.

Освіта

Київський національний економічний університет імені В. Гетьмана, 1982 р., фінанси та кредит.

Рівень відповідальності