Обіцянки політиків сторінка 4318
Сім фактів про День Української Державності
Вакантне крісло: що відомо про чотирьох кандидатів на посаду прем'єр-міністра
Юлія Свириденко на посаді прем'єрки дала 800 обіцянок: які встигла виконати, а які – ні
Які законопроєкти відкличуть з Ради через відставку уряду Свириденко
Екватор 40-денної операції СБУ: проміжні підсумки ударів по росії та Криму
А ось тепер – війна. Колонка Леоніда Швеця
Росія активізувала єдиний козир, що у неї залишився, – балістику, а Україна – посилила далекобійні удари по цілях у рф.
Леонід Швецьполітичний оглядачТріщина в оборонній вертикалі: чим загрожує протистояння Сирського та Федорова
Михайло Федоров та Олександр Сирсmкий не знайшли між собою спільної мови, що призвело до кризової ситуації.
Денис Поповичвійськовий оглядач«Аморальна капітуляція»: що означає допуск російських спортсменів до міжнародних змагань
МОК зняв обмеження з російських спортсменів. Це може дозволити росії через спортивні змагання просувати свою пропаганду.
Денис Поповичвійськовий оглядачНова тактика терору: якими ракетами росія обстрілює Київ
Ракети ЗРК С-400, які використовуються для ударів по наземних цілях, перетворюються на засіб терору.
Денис Поповичвійськовий оглядачРік уряду Свириденко: навіщо Зеленському новий Кабмін і чим ризикована кадрова ротація
Зеленський ініціював чергову зміну уряду, але зміст «оновленої політичної стратегії» так і не пояснив. Чому ротація виглядає поспішною, які ризики створює для управління та чого очікувати від нового Кабміну?
Олександр Радчукполітичний оглядачЧорний ящик Банкової. Колонка Леоніда Швеця
Президент Зеленський не назвав точної причини заміни Свириденко, та й окреслив контури оновленої стратегії уряду вкрай розмито.
Леонід Швецьполітичний оглядач