Керівників збанкрутілих банків притягнуть до відповідальності

Читать на русском

Банкрутство фінансових установ спричинило шахрайство їх керівників, таких банкірів треба притягувати до відповідальності.

Про це заявивла Міністр фінансів України Наталія Яресько під час інтерв'ю для програми ділових новин «Squawk Box» на міжнародному телеканалі CNBC, пише «Слово і Діло» з посиланням на «УНІАН».

«В Україні банки ставали банкрутами, оскільки їх власники чи керівництво займалися шахрайством, злочинною діяльністю та самі призводили ці банки до банкрутства. Такі банкіри мають бути притягнуті до відповідальності», - каже Яресько.

Яресько також зазначила, що наведення ладу в банківській сфері має проходити одночасно з загальним процесом боротьби з корупцією, яку оголосив уряд.

«В Україні існує великий суспільний запит щодо боротьби з корупцію. Задля якнайскорішої реалізації цього завдання, Уряд вже здійснив кілька важливих кроків. Зокрема, позбавився посередників у торгівлі газом, поширює використання систем електронних закупівель в державних органах, та розробляє конкретні кроки щодо реформування державних підприємств, аби зробити їх діяльність більш прозорою та ефективною», - підкреслила Яресько.

За її словами, зміни та реформи, що здійснюються, дозволять покращити інвестиційний клімат в Україні та забезпечити стабілізацію, а згодом – відновлення зростання української економіки.  


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: