Захарченко планує захопити всі міста, де проходив «референдум»

Лідер бойовиків Олександр Захарченко планує продовжити захоплення населених пунктів Донбасу, де проводився так званий «референдум».

Про це він заявив на прес-конференції у Дебальцевому, пише «Слово і Діло» з посиланням на «Українську правду».

«Ми повинні зайняти всі наші міста, де проходив референдум, а далі вже політично співпрацювати (з Україною), як рівні партнери», – заявив Захарченко.

Захарченко також додав, що незадоволений законопроектом про особливий статус Донбасу.

В свою чергу, Петро Порошенко заявив, що місцеві вибори на Донбасі проходитимуть виключно за українським законодавством. Він також додав, що Київ буде мати справу лише з легітимно обраними за українським законодавством представниками Донецька та Луганська.

«Позиція української сторони така, що ми будемо мати справу з представниками Донецька і Луганська, які будуть обрані легітимно, за українським законодавством, в процесі, який буде чітко відповідати міжнародним стандартам, в тому числі стандартам БДІПЛ/ОБСЄ, на виборах, які будуть визнані всім цивілізованим світом», – заявив Порошенко.

Нагадаємо, так званий «референдум» про самовизначення у Донецькій і Луганській областях відбувся 11 травня 2014 року. Він не був визнаний жодною країною.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...