В Києві обговорять Угоду про асоціацію з ЄС

Читать на русском

20 березня 2015 року за підтримки Асоціації правників України та Investment & Trade Facilitation Center відбудеться конференція присвячена найактуальнішим та найгострішим питанням євроінтеграції України: «Угода про асоціацію: для всіх і кожного», пише «Слово і Діло».

У ході конференції, учасники матимуть змогу отримати відповіді з широкого спектру питань Угоди – від загальних правових норм та правил до конкретних прикладних аспектів її імплементації у сфері бізнес-інтересів.

Як повідомляють організатори, причиною проведення такої фахової розмови стала надзвичайна актуальність питання Угоди про асоціацію з ЄС.

До участі запрошені представники держаних органів, експерти з ЄС, провідні юристи та керівники компаній, які мають позитивний досвід роботи та готові ним поділитися.

Серед доповідачів форуму:

  • Олена Зеркаль, заступник міністра закордонних справ України з питань європейської інтеграції

  • Валерій П'ятницький, радник прем'єр-міністра України

  • Роман Петров, д.ю.н., доктор філософії (Велика Британія), професор кафедри галузевих правових наук, керівник кафедри ім. Жана Моне з права ЄС

  • Вікторія Пташник, народний депутат України

  • Тарас Качка, президент Американської торгової палати в Україні

  • Микола Кузьо, перший заступник директора урядового офісу з питань європейської інтеграції

  • Катерина Онул, радник Міжнародної фінансової корпорації

  • Стін Брун-Нільсен – експерт проекту ЄС «Гармонізація систем конкуренції та державних закупівель України зі стандартами ЄС»

Захід відбудеться 20 березня 2015 року у готелі «Прем’єр Палац» (м. Київ, бул. Т. Шевченка / вул. Пушкінська 5-7/29). За детальнішою інформацією щодо заходу звертайтеся до секретаріату Асоціації правників України за тел.: 0 (44) 492-88-48 або пишіть на адресу: events@uba.ua. Контактна особа – Вікторія Краснова.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...