«АТО-туризм»: чи воюють українські чиновники в АТО?

Читать на русском

Президент РФ Володимир Путін наляканий, тим фактом, що український народ готовий до протистояння в боротьбі за цілісність нашої держави. Українці дійсно  готові захищати свою країну, а от чиготові до цього українські політики?

Про це розповів експерт Центру досліджень армії, конверсії і роззброєння Валентин Бадрак. передає «Слово і Діло», посилаючись на РБК Україна.

«Путін вже особисто підключається до проведення інформаційно-психологічних операцій для зриву мобілізації. Про це, власне, свідчить його заява із закликом до українців ховатися від мобілізації на території РФ», -  каже експерт.

Як вважають експерти, в ході мобілізації, яка зараз йде в Україну у населення може виникнути питання, а чи готові воювати за країну представники вітчизняних політичних сил.

З усього політичного співтовариства експерти виділяють всього лише дві політичні сили, які своїм власним прикладом підтримують в українцях бажання йти на фронт - це «Свобода» і «Правий сектор».

Відомо, що раніше «Свобода» провела з'їзд, на якому заявила про перехід «на військові рейки». У червні учасники  партії сформували батальйон «Січ», який базується в Слов'янську.

«Якщо хтось відхилиться від мобілізації без відповідних на те причин, він буде виключений з лав партії», - стверджував лідер політсили Олег Тягнибок.

У той же час, як повідомила директор департаменту з питань люстрації Міністерства юстиції Тетяна Козаченко, на сьогоднішній день більше 200 чоловік стали «учасниками АТО», не будучи там. Серед таких, за її словами - «дві особи від Мінрегіонбуду».

Нагадаємо, що народні депутати України Мустафа Найєм та Віталій Чепинога готують законопроект, яким передбачається посилення умов надання статусу учасника антитерористичної операції на сході країни.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: