Балога пропонує навчати мобілізованих в ПТУ

Позафракційний народний депутат Віктор Балога каже, що якісної військової підготовки мобілізованих можна домогтися за рахунок створення Центрів підготовки на базі професійних технічних училищ.

Про це він написав у себе на сторінці в Facebook, передає «Слово і Діло».

Балога вважає, що «тих кількох тижнів», протягом яких мобілізовані військовослужбовці проводять на навчаннях в польових умовах, не можуть гарантувати високий рівень їх підготовки.

«Навіть Гітлер в умовах війни зі всім світом, тратив мінімум рік на підготовку офіцера. Я вже не кажу про те, що у нас навчання проходять в нелюдських умовах – в полі, в покинутих військових містечках, в непристосованих приміщеннях», - говорить депутат.

У той же час, на думку політика, ситуацію з дійсно якісною військовою підготовкою можна вирішити за допомогою більш ніж 500 установ ПТУ, які забезпечені необхідною інфраструктурою та матеріально-технічною базою для стаціонарного навчання.

«У нинішніх складних умовах цей ресурс повинен бути використаний для створення Центрів підготовки мобілізованих і призовників, де вони отримають необхідну військову спеціальність. Для цього потрібно лише забезпечити їх технікою і відповідними спеціалістами», - йдеться в тексті звернення Балоги до Президента, міністра оборони, секретаря РНБО та міністра освіти.

Балога переконаний, що заміна місячного навчання перед відправкою в зону бойових дій на річну програму підготовки на базі ПТУ, значно посилить боєздатність армії. «Також вважаю за доцільне відновити військові кафедри у кожному ВНЗ з поглибленим навчанням молодшого офіцерського складу», - додав народний депутат.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...