Українці підтримують розстріл продажних чиновників

Більше третини українців підтримують ідею розстрілу за корупцію.

Про це свідчать результати соціологічного дослідження, проведеного на замовлення ZN.UA Київським міжнародним інститутом соціології, інформує «Слово і Діло».

Зокрема, більше, ніж кожен третій громадянин України вважає, що «найкращий спосіб боротьби з корупцією – розстрілювати (як в Китаї)». При цьому 16% українців у цьому переконані абсолютно, а ще 19,5% – скоріше згодні.

Найбільш радикальний настрій припадає на Миколаївську, Чернівецьку та Донецьку області.

У той же час, найбільш толерантна в цьому питанні Закарпатська область (42% проти крайності) і Галичина (37%), а найменш – центр України: розстріл за корупцію тут не підтримують лише 13,4% громадян.

Тим часом, 47,3% українців вважають, що рівень корупції в країні зберігся, а 31,8% - що й взагалі підвищився. При цьому тільки 5% опитаних відчули зниження корупційного пресу.

Як відомо, заступник глави Адміністрації Президента України Дмитро Шимків заявив, що главу Антикорупційного бюро виберуть до 25 січня. У той же час Президент Петро Порошенко пообіцяв, що саме бюро буде створено вже з 14 січня. Порошенко також запевнив, що одним з головних пріоритетів у 2015 році буде принципова, послідовна й ефективна боротьба з корупцією.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...