Замість «сарайчиків» – европейські мафи – Кличко

Читать на русском

У КМДА планують створити єдиний стандарт вигляду МАФів. 

Про це заявив київський міський голова Віталій Кличко під час засідання комісії з питань розміщення тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності, пише «Слово і Діло», з посиланням на «УНН».

«Ми вже завершуємо роботу над визначенням місць встановлення МАФів. Наступний крок – це розробка і узгодження зовнішнього вигляду тимчасових споруд. Місто не повинне виглядати як суцільний базар, а тимчасові споруди – псувати його зовнішній вигляд. Має бути розроблений єдиний стандарт вигляду МАФів. Намети, тенти та «сарайчики» мають відійти у минуле – місце для торгівлі повинне виглядати гідно і по-європейськи», — наголосив Віталій Кличко.

Очільник столиці також додав, що робота комісії забезпечить прозорі ухвалення рішень щодо МАФів у Києві.

«Найголовніше, чого ми очікуємо від комісії – це публічність, прозорість та справедливість в ухваленні рішень. Це стосується усіх напрямків роботи столичної влади, в тому числі й у питанні розташування МАФів», — сказав міський голова.

Під час прес-конференції Кличко закликав представників та власників МАФів до діалогу та увійти до робочої групи, яка займається напрацюванням рішень щодо розміщення тимчасових споруд, та брати участь у її роботі.

Читайте також: Кличко обіцяє побороти не тільки МАФи, а й незаконні забудови

«Я неодноразово закликав підприємців до діалогу. Дуже дивним був той факт, коли ті, з ким ми виробляли консенсусні рішення, потім виводили людей на мітинг та перекривали Хрещатик, влаштовуючи транспортний колапс у центрі столиці. Ще раз хочу наголосити: вести розмову у формі ультиматумів неприйнятно!» – зазначив В. Кличко.  


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.