Москаль не проти купувати вугілля на окупованій території

Голова Луганської обласної державної адміністрації Геннадій Москаль виступив за покупку вугілля на окупованих територіях.

Про це він сказав під час сьогоднішньої прес-конференції, інформує «Слово і Діло».

За словами Москаля, купувати вугілля на непідконтрольних українській владі територіях потрібно, оскільки вугілля йде прямо на ТЕС, яка дає світло як на окуповані, так і не окуповані території.

«Вугілля належить Україні. Ми не можемо шахту викопати і перевезти (на підконтрольні Україні території. - Ред.)», – зазначив губернатор Луганщини.

Москаль також повідомив, що збиток від руйнувань в результаті бойових дій в регіоні склав 53 мільярди гривень. «Якщо брати приватний сектор, дороги, мости – 53 мільярди. Але в першу чергу ми хочемо розрахуватися з людьми», - сказав голова Луганської ОДА.

За його словами, в області є як частково пошкоджені будівлі, так і повністю зруйновані будинки. «Таким жителям повинна бути компенсація 150 тисяч гривень і 10 тисяч - за втрачене майно, яке було в домі», - констатував Москаль.

Разом з тим, він додав, що, на жаль, Кабінет міністрів «ніяк не може схилитися до цього». «Навіть хотіли дописати, що виплачувати (компенсацію. - Ред.) треба після закінчення АТО. Це велика дурість. Люди не можуть чекати, коли закінчиться АТО. Їм потрібно десь жити», - резюмував Москаль.

Читайте також: Москаль - ЛНР: поверніть електрику, або відключимо газ і воду

Нагадаємо, на початку грудня, на засіданні погоджувальної ради парламенту віце-прем'єр В'ячеслав Кириленко заявив, що Україна не закуповуватиме вугілля з окупованих територій Донбасу. Проте вчора, на прес-конференції Президент України Петро Порошенко повідомив, що Україна все ж таки почала закуповувати вугілля в зоні АТО, а сплачені гроші йдуть тільки на зарплату шахтарям.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...