Грузини в уряді можуть зашкодити відносинам двох країн

Читать на русском

Грузія незадоволена призначенням її екс-урядовців в уряд України.

Призначення в уряд України людей, розшукуваних Грузією, в тому числі і через Інтерпол, може зашкодити відносинам двох країн.

Про це повідомив прем'єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі Президенту України Петру Порошенку, пише «Слово і Діло», спираючись на «Кореспондент».

«Дуже шкода, що розшукувані нами та Інтерполом люди комфортно розташувалися в уряді України, і це зашкодить як уряду України, так і її іміджу», – заявив Гарібашвілі журналістам.

Прем'єр Грузії також додав, він особисто повідомив Президенту України Петру Порошенку і прем'єр-міністру Арсенію Яценюку, що це зашкодить відносинам між Грузією та Україною.

«Я не можу пояснити грузинському народу, чому в дружній нам український уряд може бути призначений Зураб Адеішвілі (колишній міністр юстиції в часи Саакашвілі), який розшукується по червоному циркуляру Інтерполу, і який був одним із головних представників злочинного режиму, коли було засуджено 300 тисяч людей. Або Ека Згуладзе, заступник Вано Мерабішвілі (глава МВС Грузії в період 2005-2012 рр.), яка протягом багатьох років виправдовувала режим, що існував у Грузії», – підкреслив Гарібашвілі.

Нагадаємо, що екс-глава МВС Грузії Ека Згуладзе призначена першим заступником міністра внутрішніх справ України. А колишній ректор Тбіліського держуніверситету Олександр Квіташвілі очолив український Мінохоронздоров'я.

Також на посаду директора Антикорупційного бюро розглядається кандидатура колишнього президента Грузії Міхеїла Саакашвілі.

Читайте також: За минулий рік Абромавічус заробив в Україні більше восьми мільйонів

«Я вважаю кандидатуру Саакашвілі найкращою з причини величезного зовнішньополітичного резонансу та впливу Міхаїла як неординарної особистості у світовому масштабі. Це був би важливий сигнал для інвесторів, які отримали досвід роботи в Грузії, які знають, як Саакашвілі захистив права бізнесу та інвесторів у Грузії. Це була б людина, яка для Європи та Америки вже є символом успішних реформ в пострадянських країнах», – написав член комісії з проведення конкурсу на посаду директора бюро, журналіст Юрій Бутусов.  


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...