Державна іпотека: список щасливчиків можна назвати поіменно

Читать на русском

Начальник управління зв’язків з громадськістю Державної іпотечної установи Ганна Волобуєва заявила, що з початку року 477 родин придбали житло за пільговими кредитами з підтримкою держави. 

Про це повідомляє проект "Слово і діло" з посиланням на Урядовий портал.

"Для нас є дуже важливим якомога швидше та ефективніше працювати, тому що за кожною заявкою – українська родина", - сказала Волобуєва.

Нагадаємо, що на 2013 рік міністром регіонбуду Геннадієм Темником обіцяно спочатку укласти 6700 договорів на здешевлення іпотеки, а пізніше – надати компенсацію за здешевлення іпотеки 4140 сім'ям.

Екс-міністр регіонбуду Анатолій Близнюк в свою чергу обіцяв 30 тис. пільгових кредитів, з них на здешевлення іпотеки в 2012 р. – 2,5 тис. В минулому році українці чекали й на заявлені Миколою Азаровим 10 млрд. грн. бюджетних коштів на ці ж цілі.

Таким чином, чисельність щасливчиків, які отримали квартири – 477 сім’ї – майже в півтора рази більша обіцяного губернатором Дніпропетровщини Дмитром Колесніковим на 2013 рік, щоправда – лише для своєї області.

В той же час, доступ до дешевих житлових кредитів - це не ноу-хау діючої влади: 6 років тому у виборчій програмі ВО "Батьківщина" було заявлено про зниження відсотків за користування іпотечними кредитами до 2-4.

Сьогодні середня відсоткова ставка за іпотечним кредитом складає 19%. Кількість громадян, які перебувають на квартобліку - 1 млн. Кількість внесених до єдиного державного реєстру осіб, які потребують поліпшення житлових умов – 250 тис. 


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
Загрузка...