У КМДА вирішили штрафувати за неприбраний сніг

Читать на русском

Влада Києва буде штрафувати підприємців на суму до 1,7 тис. грн за невивезення снігу та сміття.
Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Петро Пантелєєв, передає прес-служба КМДА, пише «Слово і Діло».

«Згідно із чинними правилами благоустрою Києва, посадові особи та власники установ і підприємств несуть відповідальність за благоустрій прилеглої території. У першу чергу, йдеться про прибирання, вивезення сміття та розчищення площ від снігу в зимову пору року. З боку міської адміністрації здійснюватиметься контроль за виконанням цих зобов’язань і застосуванням відповідних стягнень, оскільки в жодному випадку прибирання території, за які відповідальний приватний власник, не повинно здійснюватися за рахунок міста», – підкреслив Пантелєєв. 

За словами Пантелєєва, райони міста поділені на сектори, за кожним з яких закріплений інспектор з благоустрою. Інспектор уповноважений складати протоколи про адміністративні порушення, які тягнуть за собою накладення штрафів. Розмір стягнень для фізичних осіб досягає 1360 грн, для громадян-суб'єктів підприємницької діяльності - до 1700 грн.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: