Кличко відмовляється від мандату і залишається мером

Мер Києва Віталій Кличко відмовився від мандату народного депутата.

14 вересня очільник столиці Віталій Кличко,який очолив «Блок Петра Порошенка», заявив про те що обіцяє залишитись мером Києва і після позачергових парламентських виборів.

«Мене кияни делегували відстоювати інтереси Києва. Я ні в якому випадку їх не підведу. Я також відповідальний за свою політичну силу. На сьогоднішній день я йду у Верховну Раду, але ні в якому випадку не залишу посаду чи очікування, які сьогодні стоять перед мером. Буде нечесно залишити пост і йти працювати в парламент», - сказав він.

Народний контроль «Слово і Діло» зафіксував обіцянку мера. А вже 21 листопада заявава з відповідним змістом була подана до Центральної виборчої комісії, про це повідомила прес-служба Кличка.

«Я неодноразово заявляв, що залишуся мером столиці, що не підведу киян, які довірили мені відстоювати їх інтереси, які очікують змін і реформ. Взявши на себе відповідальність і очоливши об'єднаний список, я привів до парламенту своїх партійців - політиків, які реалізовуватимуть очікування людей не тільки в Києві, а й по всій країні, і працюватимуть на забезпечення необхідних реформ», - зазначив Кличко.

Тож обіцянку мера перекваліфіковано у виконану. Загалом на посаді мера народним контролем «Слово і Діло» зафіксовано 249 обіцянок Віталія Кличка, 42 з яких виконано.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...