Голова Волинської області очолив рейтинг найвідповідальніших губернаторів

Читать на русском

Поточний рейтинг голови Волинської обласної державної адміністрації Володимира Гунчика в системі «Слово і Діло» досяг 92% - він виконав 11 з 12 зафіксованих проектом обіцянок.

Таким чином губернатор Волині очолив рейтинг найбільш відповідальних керівників областей в Україні (рейтинг згідно проценту виконання даних ними обіцянок - співвідношення виконаного до загальної кількості обіцяного).

Зокрема, Гунчик, як і обіцяв, відкрив реабілітаційний центр для учасників АТО потужністю 50 ліжок в складі відділень хірургічного та терапевтичного профілю. Станом на 12 жовтня 2014 року в центрі проводяться реабілітаційні заходи 24 учасникам антитерористичної операції.

Під час першого засідання оперативного штабу при Раді оборони області голова Волинської ОДА також запланував створити подібні штаби в усіх районах області, і свою обіцянку дотримав. Згідно з листом облдержадміністрації від 14 листопада, у всіх 16-ти районах Волинської області були створені штаби з питань протидії загрозам національній безпеці в регіоні.

Крім того, 28 липня Гунчик пообіцяв, що для поліпшення мобілізаційної та оборонної роботи регіону буде створено координаційний центр з протидії тероризму, і, як зафіксувало «Слово і Діло», цю обіцянку теж виконав. Так, розпорядженням голови Волинської обласної державної адміністрації від 11 серпня 2014 року № 295 в області було створено оперативний штаб, який виконує функції координаційного центру з протидії тероризму.

У той же час Володимир Гунчик провалив обіцянку не мобілізувати військовозобов'язаних механізаторів, задіяних у збиральної кампанії. За даними Обласного військового комісаріату, відповідно до указів Президента України, за весь період мобілізації, починаючи з березня 2014 року, до лав Збройних сил України з Волинської області мобілізовано 52 механізатори, які потенційно могли бути задіяні в жнивах.

Зауважимо, що всі без винятку рейтингові позиції того чи іншого чиновника сформовані на основі підтверджуючих фактів виконання чи невиконання ними своїх обіцянок.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися:
Загрузка...