Німеччина з 1 листопада скасувала плату за візи для громадян України

Читать на русском

Федеративна Республіка Німеччина скасувала з 1 листопада 2014 оплату за оформлення національних довгострокових віз з метою працевлаштування, навчання, проходження практики, возз'єднання сім'ї і т.д.

Про це пише «Слово і Діло», посилаючись на УНН, а також про це йдеться в повідомленні прес-служби МЗС України.

Зазначене рішення було прийнято німецькою стороною виключно для громадян нашої держави з урахуванням розпорядження Кабінету Міністрів України від 22.10.2014 р № 1016-р «Про оформлення довгострокових віз для в'їзду в Україну громадянам Федеративної Республіки Німеччина».

«Практична реалізація домовленості з ФРН про скасування оплати за оформлення довгострокових віз надасть українській стороні додаткові аргументи у переговорному процесі з іншими країнами Євросоюзу щодо подальшої лібералізації режиму поїздок українських громадян до ЄС, а також має важливе значення в контексті безвізового діалогу з ЄС та прискорить інтеграцію нашої держави в єдиний європейський простір», - йдеться в повідомленні.

Читайте також: Посол США впевнений, що поки Захід страждає від санкцій - Україна заробляє

Нагадаємо, Німеччина стала 6-ою країною Європейського Союзу, що скасувала для українців оплату при оформленні довгострокових віз. Раніше на такий крок пішли Латвія, Литва, Естонія, Словаччина та Польща


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...