Біля ВРУ встановлять «Меморіал жертв політичної безвідповідальності»

Читать на русском

14 жовтня, активісти системи народного контролю «Слово і Діло» проведуть власну акцію під стінами Верховної Ради з метою озвучити вимогу до народних депутатів ВРУ VII скликання прозвітувати за власну роботу у парламенті поточного скликання.

Зокрема, учасники акції проілюструють всім присутнім повний перелік тих обіцянок, які давали депутати ВРУ VII скликання, але котрі так і залишились невиконаними. 

З допомогою останніх, громадські активісти сформують символічний «Меморіал жертв політичної безвідповідальності», куди помістять всіх без виключення найбезвідповідальніших народних депутатів ВРУ VII скликання.

Крім того, активісти персонально звернуться з інформаційними листівками до кожного народного обранця із закликом прозвітувати з допомогою системи народного-контролю «Слово і Діло» перед своїми виборцями.

Збір учасників біля приміщення Верховної Ради о 9.00 14 жовтня 2014 року.

Запрошуємо всіх охочих приєднатися і тим самим наблизити рівень роботи діючого та майбутнього українського парламенту до рівня світових стандартів доброчесності, прозорості, відкритості та підзвітності.

Настав Час відповідати!
Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: