Чиновники втретє анонсують реконструкцію подільських Валів

Читать на русском

Голова Подільського району Києва Сергій Крушановський повідомив, що вулиці Верхній та Нижній Вал буде капітально відремонтовано. Про це повідомляє портал «Сегодня.ua».

Зазначимо, що ідея реконструкції двох історичних вулиць Подолу – не нова.

За даними проекту «Слово і Діло», радник голови КМДА Олександр Мазурчак обіцяв, що першу чергу благоустрою та озеленення бульвару Верхній-Нижній Вал буде завершено ще до кінця 2012 року. Однак в означені строки роботи не проводились.

Натомість на початку року голова «Київзеленбуду» Михайло Царенко, окреслюючи плани підприємства на рік, заявив і про реконструкцію подільських Валів. Тим не менш, протягом восьми місяців поточного року роботи не розпочинались.

Таким чином, Сергій Крушановський став третім чиновником КМДА, який перейнявся облаштуванням бульвару Верхній-Нижній Вал. За його словами, буде капітально відремонтовано проїжджу та бульварну частини вулиці, на бульварі буде встановлено ліхтарі в старовинному стилі, облаштовано зону для прогулянок, а також споруджено арочний вхід.

Реконструкцію планується розпочати навесні наступного року.

Окрім того, Сергій Крушановський пообіцяв, що вулиця Сагайдачного стане пішохідною відразу після завершення реконструкції Поштової площі. Враховуючи, що завершення робіт на Поштовій переноситься з дати на дату цілий рік, то черга до Сагайдачного дійде не скоро.

Нагадаємо, що раніше Олександр Попов обіцяв здійснити реконструкцію вулиці Сагайдачного до травня місяця 2013 року.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: