Стала відома цифра загиблих внаслідок військового конфлікту в Україні

Читать на русском

Конфлікт в Україні вже забрав життя 1367 людей, а понад 4 тисячі були поранені.
Про це «Слово і Діло» пише з посиланням на офіційний сайт ООН.

У заяві представника Управління ООН з координації гуманітарних питань Джона Гінга, розміщеній на сайті ООН, зазначено, що збройний конфлікт на території України забрав життя 1367 людини. При цьому в повідомленні не уточнюється, скільки серед цих жертв мирного населення і скільки військових.

«Захист цивільного населення - це головна турбота. Залежно від того, як шириться конфлікт, зростає і число жертв», - заявив членам Ради Безпеки Джон Гінг.

Представник ООН також наголосив, що в зонах конфлікту продовжує погіршуватися гуманітарна ситуація. За його даними, 3,9 мільйона осіб проживає в районах, охоплених бойовими діями. Там серйозно пошкоджена інфраструктура, обмежена подача води і електрики. 70% медичних працівників втекли із Луганська і Донецька, тому багато людей не можуть отримати необхідну медичну допомогу.

Десятки тисяч українських громадян змушені були покинути свої будинки. Число зареєстрованих всередині країни біженців сягає майже 118 тисяч людей, близько 169 тисяч, за офіційними даними ООН, втекли на територію Росії.

«Якщо не зупинити насильство, масштаби страждань будуть тільки зростати, збільшиться і кількість переселенців. Необхідно негайно вжити заходів для того, щоб не допустити погіршення ситуації», - заявив представник ООН Гінг.

Нагадуємо, щодня «Слово і Діло» публікує на своєму сайті детальну карту біженців зі сходу України та Криму, а також подає аналіз динаміки зміни кількості біженців в залежності від того чи іншого регіону.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: