У КМДА зробили вигляд, що відсутність вакцин - чиста небилиця

Медичні заклади Києва забезпечені всіма необхідними найменуваннями вакцин для проведення щеплень дітям.

Про це на брифінгу заявила перший заступник директора Департаменту охорони здоров'я Валентина Залеська, передає "Слово і діло" з посиланням на прес-службу КМДА.

"Зараз препарати для щеплень закуповуються за кошти державного бюджету. Всі організаційні питання ... вирішуються без затримок ... Відповідально заявляю, що міські медустанови забезпечені усіма заявленими найменуваннями вакцин", - зазначила чиновниця.

У свою чергу головний дитячий імунолог Києва Федір Лапій повідомив, що вакцини для дітей надаються медустановам у межах місячної необхідності, які визначає сама медустанова, і у випадках недостачі вони перерозподіляються з інших лікарень.

Варто зазначити, що в 2013 році ЗМІ неодноразово повідомляли про постійні перебої в забезпеченні вакцинами для щеплень, у тому числі і в Києві. Батьки скаржилися, що протягом кількох місяців не можуть провести щеплення своїм дітям, в результаті чого тих відмовляються приймати в дитячі садки.

Нагадаємо, що міністр охорони здоров'я Раїса Богатирьова раніше пообіцяла внести в календар щеплень вакцинацію проти папіломавірусу і збільшити охоплення вакцинацією проти складних інфекційних захворювань до 95% населення.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...