Попов уже другий рік обіцяє потяги для міської електрички

Читать на русском

Голова КМДА Олександр Попов обіцяє ввести два додаткових потяги на маршрут київської міської електрички ще з 2011-го року.

Нещодавно Олександр Попов запевнив, що найближчим часом на маршрут міської кільцевої електрички випустять два додаткові потяги. Підкреслимо, що ці два потяги Олександр Попов обіцяє киянам ледве не з першого дня запуску електрички.

Вперше обіцянка пролунала від київського очільника в листопаді 2011-го року. Тоді передбачалося ввести в експлуатацію нові потяги до кінця минулого року. Наступного разу Олександр Попов поновив свою обіцянку на початку цього року, зазначивши, що реконструйовані «Укрзалізницею» локомотиви надійдуть в експлуатацію до кінця лютого. Отже, остання обіцянка київського голови, за нашими даними, вже третя за рахунком.

Однак за словами Олександра Попова, потяги для електрички були необхідні, зважаючи на оптимістичні плани київського очільника з відкриття нових станцій. Але з п’яти обіцяних нових станцій ми поки що побачили лише одну. Тому єдиним покращенням від нових потягів стане лише зменшення інтервалу руху.

Загалом міську електричку не полишають проблеми: розпочинаючи з невдалого введення системи оплати, продовжуючи відсутністю підйомників для інвалідів та завершуючи недавнім обвалом на станції «Вишгородська». Не додають оптимістичності в справі розвитку електрички й проблеми із заборгованістю столиці  перед залізницею за обслуговування рухомого складу.

Ми не знаємо, коли на маршрути міської електрички потраплять реконструйовані локомотиви, однак процитуємо оптимістичну обіцянку Прем’єр-міністра Миколи Азарова: «Вона і далі курсуватиме…». Дякуємо і на тому!

ЧИТАЙТЕ у VIBER

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: