До Криму не можна ще 12 депутатам – дружині Луценка й кільком регіоналам

Читать на русском

Державна рада Криму, яка не була визнана Україною, доповнила список осіб, які не можуть потрапити на територію півострова.

Про це йдеться в повідомленні прес-служби парламенту республіки, передає "Слово і Діло".

Так, 12 депутатів Ради потрапили в «чорний список», оскільки голосували у другому читанні і в цілому за прийняття проекту закону «Про забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України», який оголошує Крим окупованим.

В'їзд до Криму заборонено депутатам із фракції «Батьківщина» Ірині Луценко, Ігорю Гриніву, Олені Колгановій, Олені Ледовських, Леоніду Макулі, з фракції ВО «Свобода» - Маркіяну Лопачаку, Тарасу Осауленку та Галині Чорній, з ПР - Юхиму Звягільському й Ларисі Мельничук, з «УДАРу» - Віталію Крутію та Анатолію Ревенку.

Раніше Рада Криму оголосила персонами нон грата в регіоні 320 політиків і чиновників, а 1 квітня доповнив список ще десятьма.

Всього в системі «Слово і Дело» зафіксовано 4 обіцянки Ірини Луценко. Так, вона обіцяла, що створить депутатську групу з контролю за виконанням рішень Європейського суду з прав людини.

Також вона обіцяла змінити механізм встановлення невідворотності покарання для прокурорів, суддів і слідчих за порушення прав людей.


Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: