"Кримський сценарій" на Донбасі не повториться – Тарута

Читать на русском

Місцева влада докладе максимум зусиль, щоб у Донецькій області "кримський сценарій" не повторився. Про це заявив голова Донецької ОДА Сергій Тарута, повідомляє "Слово і Діло".

Замість референдуму про відокремлення від України очільник області пропонує провести на Донбасі соцопитування, яке допоможе виявити настрої населення. "Замість референдуму в Донецькій області ми пропонуємо нашим громадянам провести соцопитування, щоб задовольнити їхнє бажання висловити власну думку, і при цьому дотриматися закону", – заявив Сергій Тарута. Слід зауважити, що губернатор не назвав дату проведення згаданого соцопитування.

За словами Сергія Тарути, основною причиною сепаратистських настроїв на сході та півдні України є розчарування громадян у політиці, яку проводила в останні роки Партія регіонів на чолі з Віктором Януковичем. Але попри це, стверджує губернатор, більшість виборців на Донбасі досі підтримує згадану політичну силу, тому нинішня влада має поважати вибір громадян.

Нагадаємо, що Сергій Тарута був призначений головою Донецької ОДА 2 березня 2014 року. До цього часу займався підприємницькою діяльністю, є засновником "Індустріального Союзу Донбасу".

У системі "Слово і Діло" зафіксовано 9 обіцянок політика, з якими можна ознайомитися тут.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...