Злочинців із «Беркуту» міліція не розшукує - Москаль

Читать на русском

Працівників «Беркуту», котрі брали участь у придушенні акцій протесту і втекли зі зброєю ніхто не розшукує.

Про це повідомив народний депутат Геннадій Москаль, передає «Слово і Діло».

«Під час протистоянь людей вбивали й ранили не тільки зі снайперських гвинтівок, а й з автоматів Калашникова, які були на озброєнні «Беркуту», а також з іншої вогнепальної, в тому числі гладкоствольної зброї», — додав Москаль.

За словами Москаля, низка злочинів із використанням вогнепальної зброї може так і залишитися нерозкритою, оскільки велика частина працівників «Беркуту», що брали участь у подіях 19-22 лютого, втекла, прихопивши з собою зброю, яка сьогодні знаходиться в нелегальному статусі.

За повідомленням прес-служби Москаля, тимчасова слідча комісія Верховної Ради України має достовірні дані про те, які полки міліції громадської безпеки «Беркут» брали участь у придушенні акцій протесту з 19 по 22 лютого 2014 року на Майдані та прилеглих до нього вулицях.

У нашій статті "Професіоналізм і дилетантство Арсена Авакова" ми писали, що після призначення на посаду міністра проти Авакова здійнявся шквал критики за бездіяльність у знаходженні винних у вбивствах під час революції на Майдані.

Раніше Москаль обіцяв якомога активніше посприяти розформуванню «Беркуту». Його обіцянка була виконана.

Загалом у системі «Слово і Діло» зафіксовано 5 його обіцянок. Одну він не зміг виконати.

Москаль у політиці з кінця 90-тих. До того він обіймав керівні посади  в міліцейських структурах СРСР та України.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: