Соколов – не сокіл

Читать на русском

В той час як увага громадськості прикута до парламентських виборів, чиновники на місцях продовжують ігнорувати свої обіцянки.

Так міський голова Чернігова Олександр Соколов, який, до речі, також балотувався в народні депутати, закладав в програмі економічного та соціального розвитку міста на 2012-й рік дев’ять проектів з благоустрою міста. Лише один з них був виконаний. Коротко зупинимося на кожному.

Згідно задуму міського очільника Чернігівська міська лікарня № 1 мала отримати кардіоцентр. Але розгляд питання щодо його створення призупинено, оскільки нині в області планують створити справжній госпітальний округ. Цілий рік міські чиновники проводили аналіз наявних потужностей, матеріально-технічної бази, кадрового потенціалу та ліжкового фонду для майбутнього госпітального округу. Безпосередню реалізацію проекту не розпочинали.

Йдемо далі: в 2012-му році в Чернігові планували розпочати зведення критої спортивної споруди зі штучним льодом на території школи №17. Згідно з офіційною відповіддю міської влади, в грудні 2011-го року на проект було виділено 2 млн. грн. і вже через півроку зазначену суму вилучили  з плану будівництва. За відсутності фінансування будівництво так і не розпочалося.

Дещо оптимістичніше просувається реалізація проекту з енергозбереження у колегіумі № 11. Завдяки партнерству міської влади з проектом Українсько-Німецького співробітництва (GIZ) було придбано будівельні матеріали, і роботи з реконструкції будівлі розпочалися. Проект планують завершити у першому півріччі 2013-го року.

Якщо в колегіумі вже розпочато роботи, то зі спортивно-оздоровчим комплексом справи просуваються важче. Наразі лише розробляється проектна документація. На стадії проекту знаходиться також відкриття осередків сімейної медицини. Про будівництво двох світлофорних об’єктів в місті чиновники, здається,  взагалі забули. На наш запит прийшла офіційна відповідь, що в річному титульного списку на 2012-й рік облаштування світлофорних об’єктів не заплановано. Ну що тут скажеш?

На останок про вічну проблему – дороги. Заплановане будівництво твердого покриття автомобільних доріг (3,2 км) в Чернігові навіть не починали, а Червону площу залишили зі старою бруківкою.

Отож, за підсумками року кропіткої праці міського голови на благо міста, з дев’яти задуманих ініціатив було виконано лише одну. В поточному році Олександру Соколову все ж вдалося оздоровити школярів та дітей соціально-уразливих категорій.

Можна все зрозуміти - регіональні бюджети справді наповнюються частково. Але навіщо ж давати стільки завідомо нездійсненних обіцянок?

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: