Турчинов винен, що бійці АТО не можуть проголосувати - політолог

Читать на русском

 

Щоб вирішити питання голосування на виборах бійців зони АТО Олександр Турчинов повинен звернутися до ЦВК.

Про це розповів у коментарі «Слову і Ділу» відомий український політолог Віктор Каспрук.

«Для того, щоб вирішити питання з голосуванням учасників АТО у виборах у нинішнього парламенту є всього два або три дні. Більшою мірою це зараз залежить від переговорів з ЦВК спікера Верховної Ради. Але чи зможе він домовитися про процедуру голосування, оскільки, вважаю, що він винен у тому, що не зміг зібрати засідання вчасно», - каже Каспрук.

Зі слів політолога, якщо парламентарії не змогли внести правки до 26 жовтня, значить вибори потрібно перенести на іншу дату, але причина такої ситуації, насправді, в тому, щоб мати можливість забезпечити собі зайві голоси та виграти вибори.

«Якщо країна не може забезпечити процедуру голосування всім громадянам на виборах, значить не варто взагалі проводити такі вибори», - стверджує Каспрук.

Читайте також: Обіцянки є, а положення про комітет розвідки при Президенті - ні

Нагадаємо, 20 жовтня депутати Верховної Ради України не підтримали зміни до виборчого законодавства, які дозволили б учасникам антитерористичної операції проголосувати в зоні проведення бойових дій.Підписуйтесь на наш аккаунт в Telegram, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Поділитися: