Політичні сили залучатимуть до своїх списків військових - експерт

Олександр Черненко, голова правління Комітету виборців України, громадський діяч, політичний експерт вважає, що політичні сили прагнутимуть залучити до своїх списків учасників військових дй.

Таку думку експерт висловив «Слову і Ділу», розпочату передвиборчу кампанію та з'їзди політичних партій.

«Очевидно, що на цих виборах політичні сили прагнутимуть залучити до своїх списків учасників військових дій», - вважає Олександр Черненко.

Експерт також вважає, що військові дії прямо впливатимуть на цю кампанію — «для виборця матимуть значення дії, а не лише слова».

Читайте також: Гриценко вирішив йти в Раду за відкритими списками

Олександр Черненко також зазначив, що зараз є два чітких лідери: Блок Петра Порошенка і Радикальна партія Ляшка. Експерт також вважає, що є шанс потрапити да парламенту і у Натілії Королевської.

«Королевська може пройти по мажоритарці на одному з округів. Також не виключно, що її може запросити в свій список політична сила Сергія Тігіпка», - підсумував Олександр Черненко.

Нагадаємо, вчора стало відомо, що командир добровольчого батальйону «Донбас» Семен Семенченко та командир однієї з рот батальйону «Дніпро» Володимир Парасюк можуть увійти до списку партії «Народний Фронт», яку очолює спікер парламенту Олександр Турчинов.


Підписуйтесь на наші аккаунти в Telegram та Facebook, щоб першими отримувати важливі новини та аналітику.


Загрузка...