Кабінет міністрів України виділив понад 2 млрд гривень для виплат за програмою «Національний кешбек».
Про це повідомив прем'єр-міністр Денис Шмигаль у середу, 4 червня, у Telegram.
За його словами, сьогодні Кабмін виділив з резервного фонду державного бюджету 2,4 млрд грн для виплат за програмою «Національний кешбек», а також 200 млн грн – для виплат за програмою компенсації вартості української промислової техніки.
«Створюємо стимули купувати українське. Очікуємо, що у 2025 році частка вітчизняної техніки на внутрішньому ринку збільшиться на 5% й запуститься виробництво до 80-ти її нових видів», – зазначив прем'єр.
Нагадаємо, за лютий цього року за програмою Національний кешбек українці накопичили 384 млн гривень. Це було на 8% менше, ніж українці накопичили кешбек у січні.
У березні уряд виплатив українцям 714 млн гривень кешбеку за грудень та січень.
За березень національний кешбек у розмірі понад 440 мільйонів гривень надійшли на рахунки 3,4 млн. українців.
«Слово і діло» раніше розповідало про те, на що надають дозвіл українці, відкриваючи спеціальну картку «Національний кешбек».
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».