На Донеччині оголосили примусову евакуацію дітей ще з семи населених пунктів

Координаційний штаб погодив проведення евакуації всіх дітей із міста Лиман та ще шести населених пунктів Донецької області.

Про це повідомила пресслужба обласної військової адміністрації.

Йдеться про евакуацію неповнолітніх з їхніми батьками або особами, які їх замінюють, з території самого Лиману, а також сіл Липове, Нове, Карпівка, Ставки Лиманської громади, села Прогрес Гродівської громади та селища Зоря Іллінівської громади.

Рішення було ухвалене у зв'язку зі складною безпековою ситуацією, дітей вивезуть у більш спокійні області України.

В ОВА зазначили, що евакуацію проводитимуть протягом 60 днів з дати погодження рішення з органами військового командування та Координаційним штабом.

Нагадаємо, сьогодні вдень внаслідок обстрілів північної частини Донецької області одна людина загинула, також є поранені.

А кілька днів тому окупанти атакували село Михайлівка Новогродівської громади. Внаслідок ворожих ударів є загиблі, у тому числі дитина.

АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО