У Польщі перекинувся мікроавтобус з чеськими реєстраційними номерами, в якому нелегальні мігранти їхали до західного польського кордону. Водій автобуса зник з місця ДТП, але був зрештою затриманий. Він громадянин України.
Про це повідомляє видання RMF24.
Зазначається, що ДТП сталася на 122 км автомагістралі А2 за розв'язкою Бук.
Згідно зі словами представника Великопольської поліції Анджея Боровяка, всередині мікроавтобуса було 15 іноземців, які не мають документів.
Мігранти були щільно розміщені у вантажному просторі автомобіля. Чотирьох постраждалих доставили в лікарню з травмами голови, ніг і грудей.
Було встановлено, що в автобусі перевозили, переважно, громадяни Іраку та Туреччини. Всі вони їхали до Німеччини.
Нагадаємо, що в суботу, 16 жовтня, в Любуському воєводстві на заході Польщі, загинула 19-річна громадянка України.
Раніше ми повідомляли, що у Польщі в ДТП потрапив мікроавтобус, в якому перебували вісім українців. Аварія сталася 14 жовтня о 7:15 на автомагістралі А4 в населеному пункті Магнушовице Опольського воєводства. Мікроавтобус в'їхав у вантажівку з причепом, яка рухалася попереду.
Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».