Паралімпіада-2020: Україна виграла ще одне «золото» зі світовим рекордом

Український плавець Андрій Трусов виграв для України 12 золоту медаль. Також він встановив світовий паралімпійський рекорд.

Про це повідомляється на сайті Паралімпіади.

Спортсмен з Донецької області Андрій Трусов був кращим на дистанції 100 метрів вільним стилем. На фініші українець показав результат 1:08.14 хвилин і встановив новий світовий рекорд.

Полтавець Євген Богодайко (1.11,57) фінішував п'ятим.

Трусов у Токіо також став володарем срібних медалей на дистанції 400 метрів вільним стилем і 200-метрівці комплексним плаванням.

В активі паралімпійської збірної України вже 48 нагород - 12 золотих, 24 срібних і 12 бронзових. Україна займає 5-е місце в медальному заліку і 4-е за загальною кількістю. Попереду йдуть збірні Паралімпійського комітету Росії, США, Великої Британії та Китаю, у якого на даний момент 108 нагород.

Нагадаємо, раніше на Паралімпіаді український плавець Максим Кріпак також виграв золоту медаль зі світовим рекордом.

Найкращі інфографіки від аналітиків «Слово і діло» щодня без зайвого тексту – у телеграм-каналі Pics&Maps