Демократи зібрали голоси для початку процедури імпічменту Трампа

Сьогодні демократам Палати представників США вдалося зібрати достатню кількість голосів для того, щоб оголосити імпічмент президенту Дональду Трампу за підбурювання до протестів в Капітолії.

Резолюцію про імпічмент підписали щонайменше 218 демократів, повідомляє Politico.

Спікер Палати представників Ненсі Пелосі заявила, що винесе резолюцію на голосування на цьому тижні, якщо Трамп не піде у відставку або віцепрезидент Майк Пенс не ініціює інші процеси його відсторонення.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що вже в понеділок американські конгресмени з Демократичної партії США представлять статті про імпічмент чинного президента країни Дональда Трампа, прихильники якого влаштували 6 січня масові заворушення в Вашингтоні.

Також ми писали, що більшість американців хочуть, щоб Дональда Трампа негайно усунули з посади або щоб він самостійно залишив Білий дім.

Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО