У зоні ООС на Донбасі загинув 20-річний військовослужбовець з Вінниці. Обставини його смерті уточнюються.
Про це повідомляє пресслужба Вінницької облдержадміністрації у середу, 30 грудня.
«Вадим Володимирович Ефременюк 1998 р.н. помер 29 грудня 2020 на зоні проведення ООС. Обставини його смерті уточнюються», - йдеться в повідомленні.
Відомо, що загиблий проживав у Вінниці. У нього залишилися батьки, два брати і сестра. Коли бійця проводять в останню путь - в ОДА повідомлять додатково.
Нагадаємо, за минулу добу, 29 грудня, в районі проведення операції Об'єднаних сил було зафіксовано сім порушень режиму припинення вогню з боку окупантів.
Всі порушення ворог здійснив в районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Схід». У районі відповідальності оперативно-тактичного угруповання «Північ» спостерігалася тиша. Серед наших воїнів бойових втрат і поранень немає.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».
Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.