Зеленський звільнив двох очільників РДА

Президент України Володимир Зеленський звільнив очільників двох районних державних адміністрацій. Звільнені чиновники очолювали Білогірську РДА Хмельницької області та Татарбунарську РДА Одеської області.

Відповідні розпорядження про звільнення розміщені на сайті Офісу президента.

У них зазначається, що президент звільнив Юрія Загоруйка (Білогірська РДА) та Андрія Чечила (Татарбунарська РДА) за їхнім бажанням: обидва чоловіки попередньо подали заяви про звільнення, які були погоджені Зеленським.

Інформація про призначення нових керівників згаданих РДА наразі немає.

Нагадаємо, раніше «Слово і діло» проаналізувало підсумки 2021 року для Володимира Зеленського та підготувало топ виконаних і провалених обіцянок президента.

Також ми писали, що глава держави повідомив, що не погодиться прибрати з Конституції положення щодо курсу України на членство в НАТО.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.

АКТУАЛЬНЕ ВІДЕО