У Києві зросла кількість постраждалих після нічної атаки рф

Читати російською
Фото: ДСНС

Унаслідок російської атаки по Києву вночі 11 липня постраждали 12 людей. Серед них – двоє дітей віком 10 та 11 років.

Про це повідомив міський голова Києва Віталій Кличко.

По Києву вдарили балістичними ракетами: з'ясувались перші наслідки атаки (доповнено)Наслідки атаки на Київ зафіксували у Дніпровському, Святошинському, Дарницькому та Солом'янському районах. Там пошкоджені будівлі, дорога, трансформаторна підстанція та електрощитова, виникли пожежі.

Армія рф ударила по столиці балістикою. Пошкодження зафіксували у Дніпровському, Святошинському, Дарницькому та Солом’янському районах.

За даними Повітряних сил, уночі російські війська запустили шість балістичних ракет «Іскандер-М/С-400», чотири керовані авіаційні ракети Х-59/69, дві протирадіолокаційні ракети Х-31 та 121 ударний дрон.

Жодної з балістичних ракет збити не вдалося.

Нагадаємо, у ніч на 11 липня росія атакувала Україну балістичними та авіаційними ракетами, а також 121 безпілотником. Сили ППО знешкодили 111 ворожих дронів і дві ракети.

Президент Володимир Зеленський заявив, що влучання по цивільній інфраструктурі були ще до оголошення повітряної тривоги.

За його словами, у столиці пошкоджені житлові будинки, офіси та богословська семінарія. На місцях працюють оперативні служби.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: