Масована атака на Київ: кількість постраждалих продовжує зростати, є загиблі (оновлено)

Читати російською
Нацполіція України

У ніч на неділю, 24 травня, російські війська здійснили чергову масовану комбіновану атаку на Київ, застосувавши балістичні ракети та ударні безпілотники. Внаслідок обстрілу загинули двоє людей та ще десятки отримали поранення.

Про це повідомила Національна поліція України та мер Києва Віталій Кличко.

У дописі йдеться, що під ворожим ударом опинилися всі райони столиці. Внаслідок атаки зафіксовано пошкодження багатоквартирних і приватних житлових будинків, адміністративних споруд, навчального закладу, станції техобслуговування та припаркованих автомобілів.

Станом на 08:33 стало відомо про одну загиблу жінку похилого віку у Шевченківському районі Києва. О 08:43 стало відомо про ще одну жертву атаки.

Ще 44 людини дістали поранення, серед них – двоє дітей.

«Із них медики госпіталізували 28 поранених, в тому числі - двох дітей (у стані середньої тяжкості). Троє постраждалих перебувають у тяжкому стані. 16 постраждалим медики надали допомогу амбулаторно», – повідомив Кличко.

На місцях влучань та падіння уламків працюють слідчо-оперативні групи поліції, вибухотехніки, рятувальники та медики. Правоохоронці документують наслідки чергового воєнного злочину рф проти мирного населення України.

Нагадаємо, по Києву вночі 24 травня вдарили дронами, крилатими ракетами та балістикою. У різних районах міста фіксували пожежі та руйнування. Зокрема, у столиці тимчасово призупинили роботу станції метро «Лукʼянівська». Причиною стали пошкодження наземного вестибюля, які виникли через вибухову хвилю.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: