Національний кешбек: у Мінекономіки нагадали про кінцевий термін використання грошей

Читати російською
Київська ОВА

Міністерство економіки України нагадало учасникам програми «Національний кешбек», що всі накопичені кошти необхідно використати до 30 червня 2026 року включно.

Про це йдеться на сайті міністерства.

«Національний кешбек»: на що погоджуються українці, відкриваючи спеціальну карткуІнфографіка – на які умови погоджується користувач, відкриваючи карту для отримання національного кешбеку.

У відомстві підкреслили, що сама програма продовжує працювати у стандартному режимі без змін. Нарахування компенсації за купівлю товарів українського виробництва здійснюватиметься, як і раніше, після 20 числа наступного місяця.

Кешбек за покупки, здійснені у квітні, українці отримають наприкінці травня – ці кошти також потрібно буде витратити до кінця червня. Виплати за травневі покупки планують нарахувати вже у липні, після чого діятиме звичний графік виплат.

Зазначимо, що учасники програми можуть отримувати 5% або 15% компенсації за придбання українських товарів. Кешбек у розмірі 5% поширюється на продукти, аптечні товари, автотовари, а також продукцію для саду й городу. Підвищена ставка у 15% передбачена для одягу, взуття, техніки, іграшок, товарів для ремонту та хобі.

Накопичені гроші можна використати для оплати комунальних і поштових послуг, купівлі українських продуктів, ліків, книг та іншої друкованої продукції. Також їх дозволено спрямовувати на благодійність і підтримку Збройних сил України.

Нагадаємо, програму «Національний кешбек» продовжили до завершення воєнного стану.

Також 20 березня в Україні запрацювала державна програма кешбеку на пальне, що передбачає часткову компенсацію витрат на бензин, дизель та автогаз при безготівковій оплаті на АЗС.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ YOUTUBE КАНАЛ

та дивіться першими нові відео від «Слово і діло»
Поділитися: