Президент США Дональд Трамп припустив, що військове протистояння з Іраном може тривати близько чотирьох тижнів.
Про це він повідомив у коментарі для видання Daily Mail під час телефонної розмови.
Іран накрила «Епічна лють»: перші висновки військової операції США та ІзраїлюСоюзники США на Близькому Сході виявилися не готовими до широкого використання Іраном ударних дронів.
За словами американського лідера, адміністрація з самого початку розглядала такий часовий сценарій розвитку подій.
«Це завжди був чотиритижневий процес. Ми припускали, що це займе приблизно чотири тижні – або навіть менше», – заявив Трамп.
Він пояснив, що країна має велику територію, що ускладнює проведення операцій і впливає на тривалість конфлікту.
Трамп також наголосив, що наразі перебіг бойових дій відповідає очікуванням його команди.
«Усе відбувається за планом. Ми знищили значну частину їхнього керівництва – навіть більше, ніж прогнозували», – зазначив президент США.
Окрім цього, глава Білого дому повідомив, що найближчим часом може виступити з новим публічним зверненням щодо ситуації навколо військової кампанії.
Водночас Трамп не виключив відновлення переговорів з іранською стороною, однак зауважив, що наразі не може сказати, коли саме вони можуть відбутися.
Нагадаємо, раніше президент США Дональд Трамп повідомив, що нове керівництво Ірану хоче провести з ним нові переговори і він не проти цього. Американський лідер зауважив, що частини іранських посадовців, з якими проходили зустрічі раніше вже немає в живих.
До цього в США заявили, що не планують сухопутну операцію в Ірані та обмежаться тривалою повітряною кампанією та ударами по ключових військових об'єктах країни.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».
Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»