«Не беру участі в політичних іграх»: Копитін про заяви Тимошенко у справі щодо підкупу нардепів

Читать на русском
Фото з Telegram-каналу Ігоря Копитіна

Народний депутат від фракції «Слуга народу» Ігор Копитін відреагував на звинувачення, озвучені лідеркою «Батьківщини» Юлією Тимошенко, та заявив, що вони не мають жодних підтверджених фактів.

У своєму Telegram-каналі Ігор Копитін написав, що останніми днями в інформаційному просторі поширюються «заяви, припущення та закиди» на його адресу, які, за його словами, не відповідають дійсності.

Народний депутат прямо не згадує ім'я лідерки «Батьківщини», але саме Юлія Тимошенко робила заяви щодо Копитіна під час засідання з обрання запобіжного заходу, яке відбулося 16 січня.

«Мене намагаються втягнути в політичні інтерпретації процесуальних дій і подій, до яких я не маю жодного стосунку», – написав депутат.

Він також наголосив, що не бере участі в «політичних іграх» і не коментує дії правоохоронних органів.

«Послідовно підтримую курс на боротьбу з корупцією та ефективну роботу антикорупційних інституцій. Саме правова процедура, а не публічні заяви чи натяки, має давати відповіді на всі запитання», – додав Копитін.

Нагадаємо, під час засідання суду 16 січня щодо обрання їй запобіжного заходу Юлія Тимошенко заявила, що на оприлюднених НАБУ аудіозаписах вона нібито розмовляє саме з Ігорем Копитіним.

За її словами, депутат став свідком у справі НАБУ проти неї, аби «закрити власну кримінальну справу».

Водночас вона не виключила, що розмови, які цитував прокурор, могли відбуватися з Копитіним, але заперечила, що вони стосувалися грошей. За її словами, депутат нібито неодноразово заявляв, що хоче вийти з фракції «Слуга народу» та пропонував їй співпрацю.

Напередодні НАБУ та САП повідомили про викриття керівництва однієї з парламентських фракцій у справі про ймовірну пропозицію неправомірної вигоди народним депутатам з інших політичних сил за голосування у Верховній Раді.

Згодом у НАБУ уточнили, що мова йде про Юлію Тимошенко. Згідно з оприлюдненими матеріалами, йдеться про можливі домовленості щодо виплат депутатам – по 10 тисяч доларів за участь у двох сесіях парламенту.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: