Власником захопленого танкера Marinera виявився бізнесмен з окупованого Криму – ЗМІ

Читать на русском
Hakon Rimmereid/Reuters

Захоплений США нафтовий танкер Bella 1, який під час переслідування змінив назву на Marinera, належить російській компанії «Буревестмарин», директором і єдиним власником якої є підприємець з окупованого Криму Ілля Бугай.

Про це повідомляє російське видання «Новая газета. Европа».

Трамп вимагає від Венесуели розірвати зв’язки з Китаєм і росією – ABC NewsАдміністрація Трампа висунула Венесуелі жорсткі умови: припинити економічні зв’язки з Китаєм, росією, Іраном і Кубою та продавати нафту виключно США.

За даними Глобальної інтегрованої системи судноплавної інформації Міжнародної морської організації (ІМО) та Єдиного держреєстру юридичних осіб рф, компанія «Буревестмарин» була зареєстрована в російському місті Рязань пів року тому та, ймовірно, вела діяльність із морських перевезень.

Як зазначається, з 2018 року Бугай також обіймає посаду гендиректора в компанії «Руснефтехимторг», яка займається торгівлею нафтопродуктами. У 2020 році компанія заробила 4 млрд рублів ($49,6 млн), потім виручка дуже зменшилася, і в 2024 році (останні доступні дані) компанія отримала збитки.

Згідно з інформацією з соцмереж Бугая, у 2008 році він закінчив Кримський федеральний університет, а зараз проживає в Москві.

Нагадаємо, вчора, 7 січня, Сполучені Штати провели операцію із затримання нафтового танкера Marinera під російським прапором, пов'язаним з Венесуелою, після більш ніж двотижневого переслідування через Атлантику.

У Москві розкритикували захоплення американським десантом танкера Marinera у водах Атлантики, заявивши про порушення міжнародного права та загрозу безпеці судна.

Крім того, США захопили нафтовий танкер M/T Sophia у межах блокади біля берегів Венесуели.

Як відомо, Сполучені Штати готуються висунути кримінальні обвинувачення членам екіпажу нафтового танкера Bella 1 (нині Marinera).

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: