Стало відомо, хто представлятиме США на засіданні «коаліції охочих» у Парижі

Читать на русском
Фото: Reuters

Представники Сполучених Штатів візьмуть участь у засіданні «коаліції охочих», яке відбудеться 6 січня у столиці Франції. Білий дім уже визначив склад американської делегації.

Про це повідомляє Reuters, посилаючись на заяву представника Білого дому.

Мирні переговори-2025: хто і де домовляється за завершення війни в УкраїніМирний план команди Дональда Трампа щодо завершення війни в Україні. Хронологія переговорів представників України, США та росії у 2025 році – на інфографіці Слово і діло.

До Парижа прибудуть спеціальний посланник президента США Стівен Віткофф та зять Дональда Трампа Джаред Кушнер.

Очікується, що учасники зустрічі обговорять питання, пов'язані із завершенням війни росії проти України. Зокрема, йтиметься про гарантії безпеки для України.

Нагадаємо, 3 січня до Києва приїжджали радники з національної безпеки країн Європи, а також представники НАТО, Європейської ради та Європейської комісії. Союзники мали обговорити питання безпеки та економічні питання.

А раніше повідомлялося, що 30 грудня європейські лідери провели новий раунд переговорів щодо України. Зокрема, прем'єр Польщі Дональд Туск заявив, що США готові розгорнути війська в Україні як гарантії безпеки.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.

ПІДПИСУЙТЕСЬ У GOOGLE NEWS

та стежте за останніми новинами та аналітикою від «Слово і діло»
Поділитися: