У Судані бойовики угруповання RSF завдали удару по цивільних об’єктах в адміністративному центрі штату Південний Кордофан місті Кадуглі. Внаслідок атаки бойовиків загинули щонайменше 116 людей, серед них – 46 дітей.
Про це повідомляє Al Jazeera.
За даними місцевої влади, напад стався у четвер, 4 грудня. Бойовики RSF разом із союзниками з «Народного визвольного руху Судану» атакували дитячий садок, міську лікарню та урядову будівлю, застосувавши дрони й артилерію. Лише внаслідок цього удару загинула 71 людина.
При цьому коли на місце прибули медики, щоб надати допомогу пораненим, бойовики здійснили повторну атаку.
Як зазначаться, ескалація почалася після падіння Ель-Фашера - останнього великого міста в Дарфурі, що залишалося під контролем суданських урядових сил.
За інформацією ЗМІ, після того як місто Ель-Фашер перейшло під контроль парамілітарного угруповання RSF, у ньому було розстріляно сотні мирних жителів.
Повідомляється, що серед загиблих – пацієнти та медики місцевої лікарні, а окрім цього, неозброєних чоловіків призовного віку страчували впритул.
Нагадаємо, понад тисячу людей загинули в результаті масштабного зсуву ґрунту, що зруйнував село в районі гір Марра на заході африканського Судану.
Як відомо, сьогодні, 7 грудня, в африканському Беніні група військових оголосила, що перебрала владу на себе, усунула від посади президента Патріса Талона та розпустила чинний уряд.
А 26 листопада у Гвінеї-Бісау військові оголосили про повне захоплення влади та заарештували президента Умару Сіссоко Ембало.
Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».
Візуальна аналітика від редакції «Слово і діло» – у Telegram-каналі Pics&Maps.
ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM
найважливіше від «Слово і діло»