У Словаччині назвали ймовірну причину аварії двох пасажирських поїздів

Читать на русском
Фото: EPA

Ймовірною причиною зіткнення швидкісних потягів у Словаччині могла стати людська помилка, а не проблеми з системою.

Про це повідомляє видання Aktuality, цитуючи заяву міністра внутрішніх справ країни Матуша Шутай-Ештока.

Він зазначив, що, за попередніми даними, вчорашня аварія у Кошицькому краї могла статися через людський фактор, а не помилку в системі.

«Виглядає так, що один із машиністів локомотивів зробив помилку та не поступився дорогою. Однак це лише попередня версія», – сказав Шутай-Ешток.

Як зазначається, у зв’язку з інцидентом прокуратура відкрила кримінальне провадження.

За даними словацької залізничної компанії ZSSK, поранень зазнав один із чотирьох їхніх співробітників, що перебували в потягах, які зіткнулися.

Нагадаємо, у понеділок, 13 жовтня, два пасажирські потяги зіткнулися в районі словацького села Яблунів-над-Турною у Кошицькому краї. Спочатку було відомо про 20 постраждалих, пізніше їх кількість збільшилася до 91 особи.

Зокрема, серед постраждалих – 19-річний громадянин України.

Варто також зазначити, що в липні в Німеччині зійшов з рейок поїзд, який рухався маршрутом Зигмарінген – Ульм. Загинули троє людей, ще близько 50 осіб отримали травми та поранення, серед них п'ятеро громадян України.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: