Під час російської атаки постраждала будівля посольства Польщі у Києві

Читать на русском
wikipedia

В ніч на неділю, 28 вересня, під час російської атаки уламок ракети пошкодив консульський відділ посольства Польщі в Києві.

Про це повідомив речник Міністерства закордонних справ Польщі Павел Вронський.

Внаслідок російської атаки у Києві зазнала пошкоджень будівля польської дипломатичної установи.

«Уламок ракети пошкодив дах, той самий, який був відремонтований після попереднього такого нападу. Втрати незначні, але їх оцінка все ще триває», – розповів Вронський.

Зазначають, що ніхто не постраждав, робота посольства не була перервана.

Відомо, що консульський відділ польського посольства розташований в окремому приміщенні приблизно за пів кілометра від головної будівлі посольства.

Нагадаємо, загалом у ніч на неділю російські окупаційні війська випустили по Україні 643 засоби повітряного нападу, сили ППО ліквідували 611 цілей.

У Київській області внаслідок російської масованої атаки у ніч на 28 вересня постраждала 31 людина. Зокрема, у результаті обстрілу пошкоджений житловий комплекс, а на підприємстві, у багатоповерхівках та приватних будинках виникли пожежі.

У Києві під час атаки загинули четверо мешканців.

Підпишіться на наш Telegram-канал, щоб відстежувати найцікавіші та ексклюзивні новини «Слово і діло».

ЧИТАЙТЕ у TELEGRAM

найважливіше від «Слово і діло»
Поділитися: